В ГОСТЯХ У КРОТА-ПАПЕРОЇДА Напередодні Дня довкілля 19 квітня учні 4-В класу ЗОШ №26 в житомирській бібліотеці на Офіцерській вирушили в екологічну подорож.
Захід проведено з метою розширити знання учнів про навколишнє середовище, формувати в них екологічно активну позицію та виховувати гуманне та бережливе ставлення до природи.Бібліотекар ознайомила присутніх з історією відзначення Дня довкілля, вказала   на те, що саме від нас залежить затишок і чарівність, безпечність і надійність життя на землі.
  Захід доповнив  перегляд відеороликів «Забруднення довкілля» та «Три шляхи пластикової пляшки»Діти переглянули також літературу по темі, з задоволенням складали пазли та знайомились з флорою і фауною нашої планети, вчилися правильно сортувати сміття.А найбільше сподобалось юним природолюбам знайомство з Кротом-папероїдом, який «переробляє» непотрібний папір на новенькі книжки. Активні читайлики відповіли на всі запитання вікторини та отримали від Крота-папероїда подарунки – еко-закладки в книжку з реквізитами бібліотеки.


Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

ОНЛАЙН-ВІКТОРИНА "МИКОЛАЙ ІДЕ - РАДІСТЬ НЕСЕ"

МАНДРУЄМО У СВІТ ЧАСОДІЇВ

ВТІК ВІД НАРЕЧЕНОЇ І НАГРУБИВ КАТЕРИНІ ІІ